Hotel Miłosz Fitness & SPA

Treningi personalne odbywają się w Kartuzach na siłowni w Hotelu Miłosz Fitness & SPA na ul. 3 Maja 43. Do ceny treningu personalnego należy doliczyć opłatę za karnet na siłownię 60 zł za 10 wejść lub 99 zł za miesiąc. W obiekcie znajduje się również basen i sauna.


1

Podnoszenie ciężarów

Trójbój siłowy

Przy podnoszeniu maksymalnych ciężarów technika ćwiczeń odgrywa kluczową rolę. Zapewni bezpieczeństwo, a także pozwoli w pełni wykorzystać mocne strony budowy twojego szkieletu.

W treningu skupiamy się na szlifowaniu techniki głównych bojów (przysiadu, martwego ciągu, wyciskania na ławce płaskiej), ale przede wszystkim będziemy wykonywać ćwiczenia dodatkowe, które budują naszą siłę.

Trening w trójboju jest procesem skupionym na progres. Odpowiednia periodyzacja treningowa zapewni optymalne przyrosty siły. Ćwicz mądrze, a nie tylko ciężko.


2

Trening sprawnościowy

Typu cross

Trening sprawnościowy ma zapewnić nam optymalny rozwój. Wykorzystajmy swoją siłę w ćwiczeniach funkcjonalnych wykonywanych z dużą intensywnością.

Trening tego typu skupia się przede wszystkim na nauce techniki podstawowych wzorców ruchowych, powolnym ich obciążaniu, aby koniec końców sprostać wyzwaniu jakim jest WORKOUT OF THE DAY.

Pamiętaj… są to treningi na dużej intensywności, więc konieczne będzie wdrożenie do planu treningu cardio; intensywnych jednostek typu HIIT, jak również dłuższego rozbiegania w celu zwiększenia wydolności tlenowej.


3

Kształtowanie sylwetki

Trening sylwetkowy

Aby zbudować sylwetkę marzeń konieczne jest wdrożenie treningu siłowego. Tylko trening siłowy zapewni rozwój naszym mięśniom, które odpowiadają za kształt sylwetki.

Na treningu skupimy się na nauce techniki poszczególnych ćwiczeń, a także planowania treningów w taki sposób, aby korzyści sylwetkowe były jak największe.

Pamiętaj… sylwetki marzeń nie zbudujesz w ciągu kilku treningów. Jest to długi, powolny proces, w którym najważniejsza jest konsekwencja i cierpliwość.

Formularz kontaktowy