1

Na żywo i on-line

Treningi personalne

Trening personalny na siłowni pod okiem wykwalifikowanego trenera jest najskuteczniejszą formą współpracy. Podczas takich treningów nauczysz się techniki ćwiczeń oraz zdobędziesz ogrom przydatnej wiedzy.

Współpraca online jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które rozumieją, że tylko długofalowe rozplanowanie treningu przez trenera może przynieść oczekiwane rezultaty.

Trening sportowy przeznaczony jest dla sportowców innych dyscyplin, którzy chcą wdrożyć trening siłowy do swojego planu.

Dowiedz się więcej


2

Ogólna, kliniczna i sportowa

Dietetyka

Zmiana nawyków żywieniowych z pomocą wykwalifikowanego dietetyka. Dobrze dobrana dieta poprawi twoje zdrowie i samopoczucie.

Terapia dietetyczna wspomagająca leczenie otyłości, cukrzycy, nadciśnienia, hashimoto i wielu innych chorób.

Wsparcie dietetyczne sportowców, którzy za pomocą odpowiedniej diety i suplementacji, chcą zwiększyć swoje zdolności wysiłkowe.

Dowiedz się więcej


3

Odchudzanie

Leczenie otyłości

Program, który przeprowadzi Ciebie od początku do samego końca procesu odchudzania.

Współpraca z dietetykiem zapewni Tobie pełne wsparcie dietetyczne, od przygotowania jadłospisu do zaplanowania optymalnej suplementacji.

Współpraca z trenerem pomoże Tobie wdrożyć aktywność fizyczną do Twojego planu dnia. Plan treningowy zostanie dostosowany do Twoich preferencji i możliwości.

Dowiedz się więcej