Szukasz czegoś więcej, niż zwykłej współpracy dietetycznej?

Sprawdź czym jest biohacking i jak może zmienić Twoje życie.

Jak to robią w Dolinie Krzemowej? W jaki sposób dbają o siebie najbardziej innowacyjni przedsiębiorcy, aby cały czas zwiększać swoje możliwości? Przekonaj się jak robią to najlepsi i również bądź o krok przed innymi.

Sprawdź czym jest

Biohacking?

Biohacking jest swego rodzaju filozofią życia, wywodzącą się prosto z Doliny Krzemowej, skupioną na optymalizacji funkcjonowania swojego organizmu.

Biohacking jest próbą manipulowania mózgiem i ciałem w celu zwiększenia  wydajności organizmu, nie wykorzystując praktyk medycyny konwencjonalnej.

Biohacking jest próbą przejęcia kontroli nad biologią własnego ciała.

Biohacking skupia się na:

 • gospodarce hormonalnej,
 • optymalizacji diety,
 • optymalizacji treningu i aktywności fizycznej,
 • zarządzaniu stresem,
 • zarządzaniu snem i regeneracją,
 • suplementacji,
 • wykorzystaniu współczesnych technologii
 • poszerzaniu świadomości własnego ciała.


1

Metody optymalizacji

Zdrowia i odporności

Nasz organizm ma naturalne zdolności do samo uzdrawiania. Wystarczy mu tylko nie przeszkadzać.

Główną przyczyną większości chorób jest rozstrojony układ hormonalny i przewlekłe stany zapalne. Celem każdego biohakera jest przywrócenie organizmu do pełnej homeostazy, a dopiero potem podkręcanie jego naturalnych możliwości.

Poprzez zastosowanie odpowiednich biohacków, skupiających się na diecie, aktywności fizycznej, stylu życia oraz zarządzaniu stresem i odpoczynkiem, jesteśmy w stanie uchronić się przed zdecydowaną większością chorób.


2

Sposoby na

Wieczną młodość

Jako osobniki gatunku ludzkiego, każdy z nas ma potencjał, aby dożyć 120 lat. Niestety środowisko, w którym funkcjonujemy oraz nasz współczesny styl życia, konsekwentnie przyspiesza moment naszej śmierci.

Na szczęście, żyjąc w XXI wieku posiadamy dostateczną ilość wiedzy, aby zrozumieć co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Wyciągając z niej wnioski możemy podjąć odpowiednie działania, aby wydłużyć swoje życie.

Jednak nie sztuką jest przeżyć 120 lat, sztuką jest przeżyć 120 lat w pełnym zdrowiu, z energią i motywacją do życia. To jest możliwe!


3

Naturalne metody podnoszenia

Testosteronu

Każdy mężczyzna wie, że z testosteronem jest jak z pieniędzmi. Niby szczęścia nie dają, ale im ma się ich więcej tym lepiej się żyje.

Niestety w dzisiejszym świecie co raz większa ilość mężczyzn, a co gorsza, co raz większa ilość młodych mężczyzn cierpi z powodu niedostatku tego hormonu. Wystarczy rozejrzeć się dookoła, aby zobaczyć jakie niesie to konsekwencje dla świata.

Testosteron jest głównym czynnikiem napędowym dla każdego mężczyzny. To dzięki niemu mamy chęć walczyć o lepszy status, to dzięki niemu chce nam się walczyć o dobro naszych partnerek, to dzięki niemu osiągamy sukcesy w życiu. To dzięki niemu mężczyzna jest mężczyzną.


4

Metody zwiększenia efektywności

w życiu i biznesie

Czy wiesz, że to że Ci się nie chce, nie jest wcale problemem z motywacją w Twojej głowie, tylko jest to problem wynikający z działania Twojego układu hormonalnego?

Nasz mózg i nasze ciało działają dzięki hormonom. W celu optymalizacji efektywności naszego życia powinniśmy dokładnie przyjrzeć się naszej gospodarce hormonalnej.

Nie przypadkowo wszystkie osoby, które odnoszą największe sukcesy w przeróżnych dziedzinach zawsze mówią o jednym; o zdrowej diecie, sporcie i odpowiedniej ilości snu. Biohacker dorzuci do tego kilka bonusowych rzeczy, aby wprowadzić swój organizm w stan jeszcze większej efektywności.

Zaciekawiło Cię?

Umów się na konsultację i przekonaj się sam jak biohacking może wpłynąć na Twoje życie.

Umów się na konsultację!

Wstępna konsultacja on-line jest bezpłatna

Lub napisz jeśli:

 • Chcesz poznać dokładną ofertę.
 • Masz pytania odnośnie biohackingu.
 • Masz wątpliwości, czy biohacking jest dla Ciebie.

Postaram się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin.

  Inne usługi

  Zobasz wszystkie

  Dietetyka

  Odchudzanie

  Treningi personalne

  On-line i na żywo