Najczęściej zadawane pytania odnośnie:

Czy możliwe są konsultacje stacjonarne?

Nie. Stacjonarnie pracuję jedynie podczas treningów personalnych na siłowni. Współpraca dietetyczna może być wpisana w zakres treningów personalnych. Każda forma współpracy jest szyta na miarę i szczegóły dostosowujemy podczas pierwszego spotkania.

Jak wygląda sprawa płatności za współpracę?

Współpracę należy opłacić za pomocą przelewu bankowego po pierwszym spotkaniu. Za współpracę długoterminową należy zapłacić z góry.

Ile czasu będę czekał na pierwsze spotkanie?

Myślę, że w przeciągu dwóch tygodni uda nam się znaleźć termin, który będzie nam pasował. Konsultacje prowadzę nawet w godzinach wieczornych tj. do 21:00, także zawsze uda się znaleźć dogodny termin.

Jak się przygotować do pierwszego spotkania?

Należy przygotować 3-dniowy dzienniczek żywieniowy oraz kwestionariusz, który wyślę w mailu po zgłoszeniu zainteresowania współpracą. Wyniki badań nie są niezbędne, ale jak takie posiadasz, chętnie się z nimi zapoznam.

Jaki jest koszt współpracy?

Koszt współpracy jest ustalany indywidualnie i jest on zależny m.in. od unikalności oferty jaką dla Ciebie przygotuję i długości współpracy na jaką się umówimy.

Jak umówić się na konsultację?

Napisz do mnie maila na wspolpraca@fitsanek.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce kontakt.

Ile kosztuje trening personalny?

Pojedynczy trening personalny to koszt rzędu 160 zł. Przy nawiązaniu długotrwałej współpracy oferuję korzystne rabaty.

Jak wygląda sprawa płatności za trening?

Trening personalny możesz opłacić gotówką, bądź przelewem bankowym po jego zakończeniu. Brak możliwości płatności kartą. Za współpracę długoterminową należy zapłacić z góry.

Ile trwa trening personalny?

Trening personalny trwa od 60 do 75 minut. Zalecam przyjść odpowiednio wcześniej, aby zdążyć się przebrać.

Jak się przygotować do treningu?

Specjalne przygotowanie nie jest konieczne. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą strój sportowy, zmienne obuwie oraz butelkę z wodą.

Czy mogę przyjść na trening z osobą towarzyszącą?

Oferuję treningi w parach. Chęć treningu w parze należy zgłosić podczas umawiania się na trening. Koszt treningu w parze to 200 zł

Gdzie odbywają się treningi personalne?

Treningi odbywają się na siłowni w Hotelu Miłosz na ul. 3 maja 43 w Kartuzach. Po wcześniejszym ustaleniu możliwy jest trening w plenerze.

Jak mogę umówić się na trening?

Napisz do mnie maila na wspolpraca@fitsanek.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce kontakt.

W przygotowaniu

W przygotowaniu

Wojciech Sankiewicz

Twój osobisty trener, dietetyk… biohacker!

Holistyczne podejście do pracy nad ciałem, zdrowiem i umysłem.

Napisz do mnie
Learn more about me
Dietetyk trener personalny Kartuzy